Koszt usługi skanowania 3D, modelowania CAD lub doradztwa 3D wykonywanej przez PROFISCAN Warszawa jest kalkulowany indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania zlecenia. Do każdego zadania podchodzimy w sposób profesjonalny i zależy nam na jak najlepszym zrozumieniem potrzeb Klienta. Należy pamiętać, że im lepsze sprecyzowanie wymagań, tym trafniej będzie przygotowana oferta.

Zapytania przyjmujemy zarówno Internetowo, jak i telefonicznie. W treści wiadomości e-mail prosimy o dokładne opisanie potrzeb w zakresie usługi modelowania CAD bądź skanowania 3D. Jeśli zapytanie dotyczy oszacowania kosztów usługi skanów 3D przedmiotu, wówczas warto:

  • przesłać zdjęcie przedmiotu,
  • podać jego gabaryt,
  • podać oczekiwanie odnośnie formatu pliku wynikowego,
  • określić sposób przekazania przedmiotu do skanowania np. w siedzibie klienta

Każde zapytanie jest przez nas szczegółowo analizowane i w możliwie krótkim czasie przesyłamy spersonalizowaną ofertę. Gwarantujemy szybką realizację, a także atrakcyjne ceny. Nie pobieramy opłat za przygotowanie propozycji. Sprawdź naszą działalność, a przekonasz się, że w przypadku usługi projektowania CAD i skanowania 3D, w Warszawie nie mamy konkurencji!

PROFISCAN – inżynieria odwrotna, skanowanie 3D, modelowanie CAD, doradztwo